2019 Oscar Ödül Töreni'nin En İyileri Ve Hayal Kırıklığı Yaratanları
17 Ekim 2020 Cumartesi
0

2019 Oscar Ödül Töreni'nin En İyileri Ve Hayal Kırıklığı Yaratanları

Bu yılki 91. Akademi Ödülleri de geride kaldı ve 2019 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Tabii ki oscar deyince sadece ödüller aklımıza gelmiyor. Öncellikle sahipleri ve kıyafetleri konuşuluyor. Hatta kırmızı halı ve kıyafetlerin daha çok konuşulduğunu söylersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Bu yüzden dünyaca ünlü starlar eleştirlmekten korkarlar ve kıyafetlerine çok dikkat ederler; ancak 2019 Oscar Ödül Töreni'ni saymazsak; çünkü bu yılki ödül töreninde ünlülerin giydiği kıyafetler herkesi çok şaşırttı.

Oldukça iddialı, ilginç ve aman Allah'ım bu da ne😮 diyeceğiniz tasarımlar vardı. 

İşte favori elbiseler ve bizleri hayal kırıklığına uğratan tasarımlar!

Billy Porter

smokin

Billy Porter, geceye Christian Siriano imzalı smokin ve Cindrella elbisesi karışımı kıyafetiyle katıldı. Oscar'a geldiğinde kimse gözleine inanamadı. Sanırım bu gözler ilk defa böyle bir smokin gördü, ona da ne kadar smokin denirse tabii ki. 

Kendisi de insanların şaşkınlığının farkındaydı ve “Ben bir drag queen değilim, sadece balo elbisesi giymiş bir erkeğim.”Ayrıca son bir söz olarak da “İnsanlar muhtemelen elbise giymiş bir erkek gördükleri için rahatsız olacaklar ama bu kimseyi ilgilendirmez, bu andan itibaren kendi istediğim gibi yapacağım.” dedi.

Jennifer Lopez

elbise

Jennifer Lopez, her zamanki büyüleyici etkisiyle ve kusursuz görünümüyle adeta göz alıyor. 

Tom Ford imzalı bu uzun kollu mozaik formlu metalik elbise, hatlarını ortaya çıkarmış ve seçtiği saç stili de tam olarak nokta atışı olmuş. Böylece 2019 Oscar Töreni'nin favorisi isimlerinden olmayı başarmış. 

Charlez Theron

Mavi elbise

Charlez Theron her sene olduğu gibi bu senede Oscar'a damga vuran ilk isim oldu. Dıor Couture imzalı sırt dokelteli sade ve bir o kadar asil elbisesiyle dikkat çekti . 

Özellikle birçok takipçi sosyal medyada "Herkes eve gidebilir gecenin yıldızı belli oldu" yorumları yaptı. 

Awkwafina 

Takım elbiseyi tam beğenecek gibi oluyoruz, bir gülme geliyor. 😃 Şaka bir yana bir insan böyle bir kıyafeti giyip nasıl ödül törenine gider hatta nasıl sokağa çıkar bilemiyorum. Kıyafeti fazlasıyla tadilat gerektiriyor ve üzerinde daha kilolu görünmesine neden olmuş. Umarız bir daha böyle çılgınlıklar yapmaz. 😬

Kacey Musgraves

katlı pembe elbise

Gecenin en basit en ucuz dükkanlarından alınan kıyafete benzeyen elbisesi bu pembe katlı adeta pasta görünümlü elbiseydi. Hele o belindeki taş ancak bu kadar sıran ve ucuz durabilirdi. 

Lady Gaga 

Siyah uzun elbise

Kırmızı halının aranan yıldızı ve her kıyafeti merakla beklenen Lady Gaga bu unutulmaz gecede notaljik kıyafetiyle damga vurdu. Boynundaki 30 milyon dolarlık kolyesiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Ekim 2020 Cumartesi ~ 17 Ekim 2020 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme