2021’de Trend Olan Jean Modelleri
13 Temmuz 2021 Salı
0

2021’de Trend Olan Jean Modelleri

Kadınların tercih ettiği alt giyim ürünleri arasında jeanler yer alır. Kot pantolon olarak da adlandırılan bu ürünler her mevsim kullanılabilmeleri ve farklı stilleri oluşturmaları sebebiyle tercih edilirler. Jean giymeyi tercih eden bayanlar 2021 yılında trend olan jean modellerini öğrenerek satın almak ve modaya uygun giyinmek isterler.

Bu Yılın Trendi Jean Modelleri

Kadınlar modayı takip etmek ve spor giyim için bu yılın trend jean modelleri nelerdir sorusuna cevap ararlar. Senin Olsun jean koleksiyonu 2021 modasına uygun modelleri bir araya getirerek kadınların aradıkları modellere ulaşmalarını kolaylaştırır.

Site üzerinden satın alınabilen ve 2021 yılının modası olan modellerden bazıları şunlardır;

 • İspanyol paça
 • Yırtık
 • Yırtmaçlı
 • Eskitme detaylı
 • Lastikli
 • Yüksek bel

Bu modeller dışındaki jeanleri incelemek için siteye giriş yapabilir ve beğendiğiniz jeani beden ölçülerinize uygun olacak şekilde sipariş edebilirsiniz. İsterseniz mavi jean isterseniz gri veya siyah renklerdeki jean çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

İspanyol Paça Jean Modeli

2021 jean trendleri arasında İspanyol paça olarak üretilen jeanlere rastlanır. Dizden itibaren genişlemeye başlayan paça yapısı sayesinde bu pantolonlar kadınların sıra dışı görünüm oluşturmasını sağlarlar. Ayrıca bu pantolonlar 70’li ve 80’li yıllarda yaygın olarak kullanıldıkları için nostaljik özelliğe sahiptirler. Özellikle yüksek bel jean tercih edenlerin satın alabilecekleri modeller arasında yer alır.

Yırtık Jean Modeli

Yırtık jean 2021 trendleri arasında yer alan modellerden birisidir. Mavinin farklı tonlarında üretilen bu pantolonlarda yırtık bölüm diz, diz üstü ve paça gibi farklı bölümlerde yer alır. Bıçakla kesilmiş bir görünüm sağlayan yırtıklar pantolonlara farklı bir tarz yaratır. Bu pantolonları seçenler modern ve aykırı bir duruş oluşturabilirler. Yırtık jeanler hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilecek ürünler arasında bulunur. Ayrıca kombin konusunda sıkıntı yaşanmaması yırtık jeanlerin tercih edilmesini artırıyor.

Yırtmaçlı Jean Modeli

2021 yılında trend olan jean modelleri arasında yırtmaçlı jeanler de vardır. Bu ürünler paça kısmında bulunan yırtmaçlar sayesinde klasik kotun sıradanlıktan uzaklaşmasını sağlarlar. Ayrıca yırtmaçlar sayesinde bacakların bir bölümünün görünmesine yardımcı olurlar. Senin Olsun sitesinden yırtmaçlı kot pantolonların satın alınması mümkündür. Bu sitede yer alan ürünlerde yırtmaçlar bacağın yanları veya ön kısmında bulunur. Bu sayede kadınlar tarafından tarza göre seçim yapmak mümkün olur.

Eskitme Detaylı Jean Modeli

Modaya uygun giyinmek isteyenlerin satın alabilecekleri kot modellerinden birisi de eskitme detaylı kot pantolonlardır. Bu ürünler streç kot kullanılarak üretilen esnek ürünlerdir. Böylelikle klasik kotlara oranla daha yumuşak yapıya sahiptirler. Özellikle yaz aylarında kullanıma uygun modellerdir ve farklı giyim ürünleriyle kombin yapmaya uygundurlar. Senin Olsun sitesi üzerinde satışa sunulan eskitme detaylı jeanlerde bacak ve paça bölümlerinde yırtıklar da bulunur. Bu da pantolonlara farklı bir hava katmıştır.

Lastikli Jean Modeli

2021 yılı modasına uygun jean satın almak isteyenlerin tercih edebilecekleri jean modellerinden birisi de lastikli jeanlerdir. Bu ürünler bellerinde bulunan lastikler sayesinde düğme veya fermuar kullanımını ortadan kaldırırlar. Bu sayede daha rahat bir şekilde giyip çıkarılabilirler. Bellerinin lastikli olması aynı zamanda hareket kolaylığı sağlar. Web sitesinde farklı renk ve tarzlarda lastikli pantolonları bulmak mümkündür.

Yüksek Bel Jean Modeli

Kot veya jean olarak ifade edilen pantolonlar yüksek bel veya düşük bel şeklinde üretilirler. 2021 yılında moda olan bel seçeneği ise yüksek beldir. Bu nedenle jean giymek isteyenler yüksek belli modelleri tercih edebilirler. Bu sayede pantolonun belden kayması gibi sorunlar yaşamadan rahatlıkla kullanabilirler. Firmanın jean koleksiyonunda yüksek bel modeller vardır. Bu modellerden beden ve renk seçimi yapılarak satın almak mümkündür.

Jean İle Yapılabilecek Kombinler

Jean kombin oluşturma konusunda en fazla seçeneğe sahip alt giyim ürünleri arasında bulunur. Kombin yapma kolaylığı nedeniyle kadınlar tarafından pek çok ortamda giymek için tercih edilir. Jean giymeyi tercih eden kişiler klasik beyaz tişörtle pantolonlarını kombin yapabilirler. Bu günlük kullanım için ideal kombindir. Örneğin satın alınan buz mavisi jean ile beyaz gömlek güzel bir kombin oluşturabilir. Özellikle gömlek siyah veya lacivert çizgi detaylarına sahipse hoş bir görüntü oluşturulabilir.

Beyaz gömlek ve tişört dışında jeanler kazak, sweatshirt ve tunik gibi ürünlerle kolay bir şekilde kombin yapılabilir. Kombin için pantolonun rengine uyum sağlayacak kazak veya tunik seçmek gerekir. Ayrıca jean pantolonlar aynı özelliklere sahip jean ceketlerle birlikte kullanılarak uyum sağlanabilir.

Yaz Mevsiminde Giyilebilecek Pantolon Modelleri

Jean pantolonlar yaz mevsiminde giyilebilecek pantolon modelleri arasında bulunurlar. Yaz mevsiminde jean giymek için esnek ve ince kumaştan üretilen modelleri tercih etmek gerekir. Bu sayede sıcak nedeniyle terleme gibi sorun yaşanmaz. Yaz mevsiminde giyilebilecek jean modelleri arasında yırtık ve yırtmaçlı jean modelleri idealdir. Özellikle rüzgarlı havalarda yırtmak ve yırtıklar sayesinde serinlik sağlanabilir. Jean rengi ise lacivert veya buz mavisi olarak tercih edilebilir.

Kış Mevsiminde Giyilebilecek Pantolon Modelleri

Jean pantolonlar coton kumaşları sayesinde kış mevsiminde daha fazla tercih edilen ürünlerdir. Sıcak tutması bu ürünlerin günlük hayatta sıklıkla kullanılmasını sağlar. Senin Olsun jean modelleri arasında kış mevsimine uygun modelleri bulmak mümkündür.

Bu modeller;

 • Yüksek bel mom jean
 • Beli bağcıklı pantolon
 • Taşlanmış kot pantolon
 • Düz paça skinny jean
 • Siyah mom jean
 • Mavi boyfriend jean
 • Eskitme detaylı kot pantolon
 • İspanyol paça kot pantolon
 • Lazer kesim jean
 • Beli lastikli jean

Bu jean modellerini beden ölçülerinize göre belirleyerek satın alabilirsiniz. Kış mevsimi için kullanılabilecek pantolonları kışlık kazak, hırka, süveter veya ceket gibi kıyafetlerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Hüseyin Erdoğan

Yayınlanma: 13 Temmuz 2021 Salı ~ 13 Temmuz 2021 Salı

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme