4 Mevsimin Aksesuarı:  Fular!
27 Mart 2019 Çarşamba
0

4 Mevsimin Aksesuarı: Fular!

Fular kullanmak bazı kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Çoğu kadının kadının hayatında bu kadar önemli bir yer tutan fuları kıyafetlerinizde nasıl daha havalı bir hale getirebilirsiniz? İşte size birkaç ufak tüyo!

fular

Hepimiz kıyafetimizi tamamlamak adına veya sade olan bir kombine hava katmak için çeşitli aksesuarları tercih ederiz; ama küpe kolye bazen tek başına yeterli olmayabilir. İşte fular bu anlamda en doğru seçenek olacaktır. Her mevsime hitap eden, kombinlerinize şıklık ve zarafet katan önemli bir tamamlayacıdır. Fular bağlama yöntemleriniz ile bambaşka tarzlar yaratabilirsiniz.

İşte sizin için en havalı fular bağlama yöntemlerini araştırdık. 

1) Klasiklikten Vazgeçemeyenlerden Misiniz?

fular modeli

En klasik bağlama şekli olsa da hala en havalı fular bağlama yöntemlerinin başında geliyor. Üstelik kullanımı da çok kolay! 

Özellikle tekdüze ve sade kombinlerinizde boyun fularını kullanabilirsiniz. Tek renk bir kombinde farklı ve renkli bir fularla tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. 

2) Geçmişten Gelen Esinti: Saça Takılan Fular

bayan fular

Fuları havalı kullanmanın diğer bir yolu da fuları saça bağlamaktır. İster at kuyruğu yaptğınız saçınıza toka gibi kullanın, ister taç yapın, isterseniz de örü yaptığınız saçınızın arasından geçirerek kullanın. Hangisini yaparsanız yapın yine hava görüneceksiniz. Tercih sizin!

3) Kemeri Atın Fuları Takın

Tarz olmak ancak değişimle mümkünüdr. Yenilikleri takip etmediğiniz ve denemediğiniz sürece stil sahibi olamazsınız. Sıkıcı bir yaşamı renklendirmek değişimle mümkündür. Bu yüzden farklılıkları nedemekten korkmayın ve kemer yerine fular kullanın. İnanın çok havalı ve tarz görüneceksiniz.

4) Çantalarda Fular Rüzgarı

fular

Çantanıza hareket katmak için kullanacağınız en havalı yöntemlerden birisidir. Bunun için renk cümbüşünde cömert olmalısınız.

Renkli bir çanta modeline renkli fularlar bağlamayı deneyebilirsin. Eminiz çok yakışacak!

5) Çok Amaçlı Düşünün ve Fuları Bileğinize Bağlayın

fular

Belinize, boynunuza ve çantanıza bağlıyorsanız neden bileğinize de bağlamayasınız? Evet yanlış duymadınız fuları bileğinize bağlayarak daha genç ve stil sahibi bir görünüm yaratabilirsiniz. 

Fuları nerede kullanacağınız tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış durumda.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 27 Mart 2019 Çarşamba ~ 27 Mart 2019 Çarşamba

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme