Baharın Kurtarıcısı Kot Giyim
06 Nisan 2019 Cumartesi
0

Baharın Kurtarıcısı Kot Giyim

Her bölge için geçerli olmasa havalar da artık ısınmaya başladı. Tabii bahar ayına merhaba dediğimiz şu aylarda kışlık kıyafetlerimize de elveda demeye başladık. İlk iş olarak kabanlar ve kalın kazaklar hurçlara ve bazalara kaldırılmaya başlandı. Dolayısıyla bahara uygun parçalar hem vitrinlerde hem de raflarınızda yerini almaya başladı. Raflarda yerini alan parçalardan biri de kot ceketlerdir.

Bahar aylarında ya da serin yaz akşamlarında acaba üşür müyüm diye düşünmenize gerek kalmadı. İmdadınıza yetişen ve her kombinle rahatlıkla uyum sağlayabilen kot ceketlerin devri başladı. 

Kıyafetlerde renk uyumu zorluk çeken ve bugün ne giysem diye düşünenler için ideal bir kot ceketler hemen pek çok kıyafete uyum sağladıkları için sık tercih edilmektedir. Bu yüzden de her sezon mutlaka bir markada görebileceğiniz bir parçadır. İçinde olduğumuz ilkbahar ve yaz sezonunun parçalarından olan kot ceket kombinlerini fazla gecikmeden incelemeye ne dersiniz?

kot ceket ve minik elbise

1) Mini Etek Veya Elbiseyle

Bahar ve yaz deyince en başta yazlık etek ve elbiseler gelir. Özellikle renkli mini elbiseler ve etekler yaza en çok yakışan kıyafetlerdendir. Ancak baharın çok da sıcak olmadığını ve serin yaz akşamlarını düşününce tek başına elbiseyle çıkmak sizi üşütebilir. İşte tam da bu noktada kot ceketleriniz adeta bir kurtarıcı gibi yetişiyor kombinlerinize!

kot ceket ve maksi elbise kombini

2) Maksi Elbiselerle

Maksi elbiseler bu yıl çok ilgi gördü. Hatta kışın bile en çok kombinlenen elbiselerin başında geliyordu. Yaz içinde yine aynı şekilde olacaktır. Modası hiç geçmeyen elbiselerden olması nedeniyle ilgi çok fazla.

Kot ceketle kombin yapabileceğiniz bir elbise!

denim ceket ve kot kombini

3) Denim Ceket Kombini

Geçtiğimiz yıllarda en çok konuşulan kombinlerdi denim kombinleri. Anlaşılan o ki bu yılda adından söz ettireceğe benziyor. Bazıları pek tercih etmese de bu kombini kot ceket ve kot pantolon emin olun yakışacak. Zaten kot ceketin içine de kot giyin demiyoruz içine giyeceğiniz bir tişört ile kombinlerinizi şıklaştırabilirsiniz. 

4) Kumaş Pantolon Kombini

İster jean ister klasik. İnanın hiç farketmez. İstediğiniz yapıda pantolon ile kot ceketlerinizi kombinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken uyum sağlatabilmeniz. 

kot ceket ve şort kombini

5) Şortla

Yaz aylarının en güzel stili  kot ceket ve şort ikilisidir. Oldukça rahat ve şık olacağınızdan şüpheniz olmasın. Eğer sizde kot ceket giymeyi çok seviyorsanız, sizin adınıza çok güzel bir yazı olmuştur umarım. 😉

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 06 Nisan 2019 Cumartesi ~ 06 Nisan 2019 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme