Beyaz Tenli Kadınlar Hangi Tonlarda Giyinmeli? İşte Cevapları!
17 Nisan 2019 Çarşamba
0

Beyaz Tenli Kadınlar Hangi Tonlarda Giyinmeli? İşte Cevapları!

Aslında bir çoğumuz bizde olmayanı isteriz. Örneğin, saçlarımız düz ise kıvırcık olsun, esmersek beyaz olalım ya da tam tersi beyazsak esmer olalım...

Sürekli bizde olmayanı isteriz ve hiçbir zaman yeterli hissetmeyiz kendimizi. Ne yazık ki bazı şeyleri değiştiremeyiz. Tıpkı ten rengimizi değiştiremedğimiz gibi. O yüzden kendimizde olan ile yetinmeyi ve kendimize göre en doğru şekilde giyinmeyi bilmeliyiz ve en önemlisi size sunulan şeyleri değerlendirmeyi bilin.  

Siz de benim gibi beyaz tenliyseniz emin olun kendinize yakışacak dünya kadar çeşit ve desenin olduğunu göreceksiniz. Hala farkına varamadıysanız o zaman doğru yerdesiniz. 

Beyaz tişört

Nasıl ve Hangi Renkler Giyilmeli 😉

Açık tenli bayanlar, kıyafet seçerken diğerlerine göre biraz daha dikkatli davranmak zorunda; çünkü beyaz tenlilerde kıyafet seçimlerinde riskli noktaların olduğunu söyleyebiliriz. Tabi böyle deyince hemen bozmayın moralinizi. Tek yapmanız gereken şey açık renk kıyafet giyeceğiniz zaman yüzünüze birkaç ışıltı renk verecek bir makyaj uygulamak. 

İddialı renkleri taşımak herkesin harcı değildir. Hele ki siyahı sevmeyen kadın yoktur ama herkese yakışmayacağını da biliyoruz. İşte biz beyaz tenliler sadece bu yüzden bile çok şanslıyız bence. 😉 Esmerlerde siyah pek bir şey ifade etmez hatta daha da boğucu bir hal alabilir. Ama beyaz tenlilere çok fazla avantaj sağlar dersek yanlış olmaz. O yüzden kombinlerinizde bolca siyah kullanabilirsiniz. 

siyah elbise

Sadece siyah mı tabii ki hayır! Saks mavisi gibi koyu renkler, özellikle son zamanların favori rengi mercan rengi de beyaz tenli kadınların tercih edebileceği renkler arasında. 

Özellikle kot ceket ve kot gömlekler hele de koyuysa inanın size çok yakışacak. Beyaz renkli kıyafetler bile cildinizi ortaya çıkartarak hoş görünmenizi sağlayabilir; ancak mutlaka az da olsa makyajla yüzünüze hafif renk katın derim. 

kot gömlek

Ten renginizi ortaya çıkarak diğer renk seçenekleri ise hardal, taba, haki tonlarıdır. Sezonun en trend ve gözde rengi kırmızının her tonu beyaz tenliler içindir diyebiiriz. Özellikle bordo rengini dolabinizdan eksik etmeyin diyebiliriz. 

kırmızı elbise

Giymemeniz gereken bir rengi soracak olursanız beyaz tenliler için uygun olmayan renk, sarı olabilir.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Nisan 2019 Çarşamba ~ 17 Nisan 2019 Çarşamba

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme