Asaletin Rengi Beyaz ve Yaz Kombinleri
15 Nisan 2019 Pazartesi
0

Asaletin Rengi Beyaz ve Yaz Kombinleri

Asaletin rengi beyaz! Bu senenin en popüler rengi olmayı başardı. Kış ayına bile damga vurdu. Özellikle beyaz çizmeler ve kabanlar tüm vitrinleri ve moda dergilerini süslemeyi başarmıştı. Kışın bu kadar popüler olan renk, yazın haliyle vazgeçilmez renk seçeneklerinin başında gelir.

Yaz aylarında günü kurtarmak isteyen ve kombinlerini çekici hale getirmek isteyenler hiç şüphesiz beyazı çok fazla tercih edeceklerdir. Yazın enerjisine uygun, güneşin etkilerini kıran ve saatlerce kıyafetlerimi nasıl kombinlesem derdinden uzaklaştıran en güzel renk beyazdır. Rahatlığı ve şıklığı seven, farklı tarzları benimseyen herkese hitap eden ve en önemlisi bronzluğu seven kadınlar için vazgeçilmez bir öneme sahip. Tabii beyaz öyle asil bir renk ki emin olun her giyende ayrı bir etki yaratacaktır. 

Her renkte olduğu gibi beyazın da kendi içinde tonları vardır. Kırık beyaz, parlak beyaz bunlardan birkaçıdır. Ancak kıyafetlerde, eşyalarda, objelerde en çok tercih edilen rengi kırık beyaz olanıdır. Tonlarını seçmek sizin tercihinize kalmış. Önemli olan üzerinize uygun bir parça seçerek, onu doğru bir şekilde kombinleyebilmektir.

1) Aksesuarlarla Renklendirin

Beyaz kombinleri tamamlayan en önemli obje renkli aksesuarlardır. Beyaz giyinen biri istediği ren çanta ve ayakkabıları kullanabilir. Renk katmak isteyenler turuncu, kırmızı, mor gibi canlı renkleri seçebilir, beyazın sadeliğini, zerafetini korumayak isteyenler ise krem, kahve gibi tonlarla kıyafetlerini kombinleyebilirler. 

Özellikle de dolabında renkli parçaları ve aksesuarları olanlar çok şanslı! Beyazla kombinlemenin vakti geldi.

beyaz dantel elbise

2) Dantel Elbiseler

Dantelin en çok yakıştığı renklerin başında hiç şüphesiz beyaz gelir. Bu sezonda bu değişmedi ve beyazın dantelle bütünleştiği elbiseler vitrinlerde boy göstermeye başladı. 

İster gündüz ister gece hiç farketmez, dantel elbiseler her vakte rahatlıkla uyabilecek şıklıktadır. 

beyaz kısa tulum

3) Beyaz Şort Tulumlar

Yaz aylarına en uygun ve kombinlemesi en kolay kıyafetlerden biri de tulumlardır. Bu tulumlar bir de beyaz ise günün favorisi neden siz olmayasanız? 😉 

beyaz pantolon kombini

4) Beyaz Pantolon 

Beyaz pantolonunuzu şık bir bluzunuzla kombinleyerek modern ve sade bir görünüm oluşturabilirsiniz. Eğer bu beyaz kombine renk katmak isterseniz, aksesuarlarınızda çarpıcı renkler kullanabilirsiniz.

beyaz elbise

5) Beyaz Mini Elbiseler

Hem rahat hem de çekici olmak istiyorsanız beyaz mini elbiseler tam sizlik o zaman. Akşam dışarı çıkarken veya bir yemeğe giderken, özel zamanlarınızda her şekilde kombinleyebilirsiniz. 

Spor ayakkabılarla da gün içerisinde rahatça giyebileceğiniz elbise modelleri içerisinde yer almaktadır. Bence favorileriniz içine alabilirsiniz. 

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 15 Nisan 2019 Pazartesi ~ 15 Nisan 2019 Pazartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme