Sevdikleriniz İçin En Güzel Hediye Notları Burada!
31 Ocak 2020 Cuma
1

Sevdikleriniz İçin En Güzel Hediye Notları Burada!

Sevdiğimiz insanlara hediye vermek çok güzel ve çok anlamlı bir duygudur. Karşındaki insana "benim için çok kıymetlisin", "çok özelsin ve sana değer veriyorum" demenin bir başka halidir.

Sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yolu hediye almaktan, onlara küçük sürprizler yapmaktan geçer. Bu yüzden de hediye almak ya da hediye vermek dünya üzerinde hiçbir zaman bitmeyecek olan bir olgudur. Eminim ki herkes hediye almaktan büyük keyif alır. Özellikle de sevdiğimiz kişileri bir hediyeden daha çok mutlu edecek olan şey, kendilerine özel hazırlanmış olan kişiye özel hediyelerdir. 

Hediye

Kişiye özel hediyeler, bir kişiye özel olarak imal edildiği için çok daha klas ve özeldir. Özellikle üzerine isim yazılabilenler, en çok tercih edilen hediyelerden biridir. Yıldönümü, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü gibi bir takım özel günlerde ihtiyaçların daha kişisel bir hediyeye dönüştürülmesi ve bu hediyelerin bu şekilde takdim edilmesi ürünün manevi değerini arttıracaktır. En önemlisi de insanın böylesine güzel ve anlamlı bir hediye alması, kendisinin düşünüldüğünü ve özel olduğunu hissetmesi çok güzel bir duygu. 

Her anımızda yanımızda olan, kimi zaman başımızı yasladığımız bir omuz, kimi zaman neşemizi kahkahalarımızı paylaştığımız bir dost ya da hüznümüzü paylaştığımız sevdiklerimize ve ailemize hediye seçmek her zaman kolay olmayabilir. Hediyeye karar verdiğimizde de hediye kadar önemli olan bir diğer konu ise sevdiğimiz insanlara söylediğimiz her söz özel ve güzel olmalı. 

Hediye notu

Söylediğimiz ya da bize söylenen o güzel sözler bizi en olumsuz anımızda, en dipte hissettiğimiz anda güçlendirecek ve bizi yeniden canlandıracak bir güce sahip. Bu yüzden de sevdiklerinize hediye alırken hediyeyi kuru kuru vermek olmaz. Vereceğiniz hediyeyi küçük ama anlamlı bir not ile de taçlandırmalısınız. Bunu sevgilinize, ailenize, dostlarınıza hediye aldığınız herkese uygulamaya özen gösterin.

Sevdikleriniz için güzel sözler, güzel notlar hazırlayarak onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü onlara vermiş olduğunuz notlar, en az hediyenin kendisi kadar değerlidir. Hatta bazı durumlarda hediyenin anlamı vermiş olduğunuz notlar ile çıkar.

Bu sebeplerden dolayı güzel söz bulamayan ya da yazmaya vakti olmayan arkadaşlarımız için birbirinden güzel ve anlamlı hediye mesajlar hazırladık ve sizlere öneri olarak sunmaya karar verdik.

İşte size hazırladığımız ahşap kutulara, tesbih kutusuna veya alınan hediyelere yazılabilecek hediye notu önerileri!

Hediye paketi

1) Sevgiliye, Eşe Hediye Notu Önerileri

- En güzel şarkı senin sesinden duyulandır, en güzel gülüş senin yüzünde olandır, en büyük mutluluk senin yanında kalmaktadır. Sen benim başımın tacı, gönlümün sultanı… İyi ki varsın!

- Bütün şarkılarda seni duymak, bütün şiirlerde seni hissetmek ve gözümün gördüğü hemen hemen her şeyde senin çağrışımınla yaşamak… Aşk bu. Sen benim var oluşumun en güzel sebebisin, artık buna daha çok inanıyorum. Seni ömür boyu yanımda görmek ve hep kalbimin en güzel köşesinde huzurla taşımak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Doğum günü hediyesi üzerinde öyle bir hediye notu yazın ki, biricik aşkınız sevginizin ne kadar kudretli olduğunuz, ne kadar büyük olduğunu iliklerine kadar hissetsin! İşte yukarıda yer alan söz tam da böyle!

- Sen benim en kıymetlimsin. En güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin. Sen benim hakikatimsin. En derin, en içtenimsin. Sen benim en güzel derdimsim. İyi ki varsın!

Hayat arkadaşınız biricik eşinize aldığınız hediye üzerine yazabileceğiniz harika ve son derece anlamlı hediye notu! Eşinize ya da kız arkadaşınıza hediye üzerine böylesi bir not, inanılmaz güzel olacaktır. 

Hediye notu alternatifi

2) Anne Baba İçin Hediye Notu Önerileri

- Dünyanın en güzel, en iyi annesi. İyi ki bizim annemizsin. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz.

- Bizim için her şeye katlanan, her zaman yanımızda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesi, anneler günün kutlu olsun. 

- Erkek arkadaşınıza, babanıza ya da erkek kardeşinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri de tesbih ve o kişiye özel olan kutularıdır. Özellikle bu tarz hediyelere çok rahat isim yazdırabilir ve güzel notlar ekleyebilirsiniz. 

- Dünyanın en iyi babası sensin benim bir tanecik babam. Sen, dünyanın en iyi hikâye anlatan adamı ve en iyi huzur verensin. Sen benim gözümün nuru, en değerli parçamsın. Seni çok seviyorum canım babam!

Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam.

Hediye paketi

3) Arkadaşa Hediye Notu Önerileri

- Sevinci, güzelliği, mutluluğu herkesle rahatlıkla paylaşabilirsin ama gözyaşını, derdini, acını paylaştığın insan özeldir. Sen de benim için çok özelsin.

- Dilerim ki hayat senin için bir fotoğraf makinesi objektifinden farksız olsun, her karesinde gülümse.

- Bazen zamana yenik düşerek esir olduk anlamı olmayan koşuşturmalara. Ama gönlümüzde yeri olan dostumuzu hiçbir zaman unutmadık. Seni hiçbir zaman unutmayacağım dostum, her zaman desteğin, her zaman yanında olacağım.

-Ben her zaman bir adım yakınındayım. Kendini mutsuz hissettiğinde dokun yüreğine, ben hep oradayım.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 31 Ocak 2020 Cuma ~ 31 Ocak 2020 Cuma

YORUMLAR (1)
  • A.S.
    16 Ağustos 2020 Pazar (CEVAPLA)
    Aybilge Say
    Bayağı iyi sözler var en iyisi arkadaş sözleri harikulade
Yorum yazın
Değerlendirme