Geçiş Mevsimlerine Özel Kısa Paça Pantolon Kombinleri
25 Nisan 2019 Perşembe
0

Geçiş Mevsimlerine Özel Kısa Paça Pantolon Kombinleri

Yazın ve kışın habericisi olan bahar ayları mevsimsel geçişlerin yaşandığı, diğer ayın sinyallerini veren insanın ruh haline kadar diğer mevsime bizler hazırlayan bir mevsimdir. Şuanda da yazın habercisi olan ilkbaharın içindeyiz. Haliyle havalar ısınmaya ve yaz yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Tabii moda sektöründe de kıvılcımlar oluşmaya başladı. Her yer renklendi. Hava da ılınınca bu geçiş döneminde en çok giyilen kısa pantolonlar kendini yeniledi ve yine trend oldu. Sonbahar ve ilkbahar aylarının en şık kombinlerini kısa pantolonlar oluşturuyor. 

Bir dönem bütün kadınların tutkunu olduğu bu kısa paçalı moda harikalarını taşımak pek kolay bir iş değil. Kısa paçalı pantolonların nasıl giyileceği, neyle kombinleneceği ve hangi ayakkabının daha uygun olduğunu bilmek gerekli. Eğer siz de kısa pantolon modelleri ile stil sahibi görünmek için nasıl kombinler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız sizin için çok şık kombin önerileri hazırladık. 

kısa paça pantolon

İşte kısa paça pantolon kombinleri!

Ofis Kombinleri

  • Eğer ofiste çalışıyorsanız eminim aklınıza daha çok kalem etekler ve kumaş pantolonlarla yapılan kombinler gelmektedir, ancak daha rahat, modern ve şık kombinler de oluşturmanız mümkün. Nasıl mı derseniz eğer, ofis kombinleri için kısa bol paça akıcı bir kumaş ile kombinler oluşturabilirsiniz. Üzerine de dar ve şık bir gömleği pantolonunuzun içine sokarak kombin oluşturabilirsiniz. 
  • Üstelik bu bol kısa paçalı pantolonlar kumaş pantolonlarda bile üretildi. Kısa pantolonları giyerken dikkat etmeniz gerek nokta, vücudunuza uygun olanını bulmak olacaktır. Bu nasıl olur derseniz, giydiğiniz pantolonun bacağınızın en zayıf yerini vurguluyor olması gerekir. 

kısa paça pantolon kombini

Vücut Yapınıza Dikkat Edin

  • Kısa paçalı ve bol yapılı bu pantolonlar birçok kadın tarafından beğenilse de maalesef herkesin vücut yapısına uygun olmayabiliyor. Özellikle minyon kadınlar içinen uygun kısa pantolon modeli diz altında biten pantolonlardır. Bu pantolonlar uzun boylu kadınlar için daha uygun olsa da onlar içinde dikkat edilmesi gereken noktalar var. O nokta ise pantolonun bitiş noktasının baldırın altında olması gerektiğidir. Vücuda ve yapıya uygun giyildiğinde çok hoş duran kombinler oluşturmak mümkün. 

kısa pantolon modeli

  • Eğer kısa bacaklara sahipseniz yüksek bel olan bu pantolonlarla bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yüksek belli model seçmektir. Düşük belli olan kısa pantolon modelleri uzun bacaklı kadınlar için daha uygun olacaktır. 
  • Vintage detaylar barındıran kısa bir pantolon ile salaş kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun için keten bir gömlek ve rahat ayakkabılar tercih edilebilir. 
Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 25 Nisan 2019 Perşembe ~ 25 Nisan 2019 Perşembe

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme