Hangi Burca Ne Hediye Alınır?
17 Nisan 2019 Çarşamba
0

Hangi Burca Ne Hediye Alınır?

Hediye vermek için illa özel bir an olması gerekmez. Bazen birine içinden geldiği için de hediye alabilirsin hatta alabilmelisin. Bence o zaman hediye kavramı tam anlamıyla yerine getirilmiş olur. Hediyeleşmek çok güzel bir duygu ve bunun için çok pahalı şeyler almaya da gerek yok. Önemli olan hatırlamaktır, hatırlandığını bilmektir. 

Hediye alırken en zorlanılan konu hediye alacağınız kişiye ne alacağınızı bilememektir. Ancak sizlere vereceğimiz tüyolarla daha kolay hediye seçenekleri oluşturabilirsiniz. Eğer bir yakınınıza veya sevgilinize hediye almak istiyorsanız bilmeniz gereken tek şey hediye alacağınız kişinin burcunu bilmektir. Geri kalan her şey bu yazımızda.

Koç Burcu

Koç burcuna sahip olan kişiler gösterişi ve iddiayı çok severler. Özellikle ruhları çocuk gibidir ve janjanlı olan şeylerden çok hoşlanırlar. Eğer hediye alacağınız kişi koç burcu ise ona ilk olarak gösterişli ve iddialı 

bir hediye kutusu hazırlamalısınız. Enerjik yapılarına uygun ve kırmızıya olan hayranlıklarını da unutmamanızda fayda var. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise vücutta başı temsil eden bu burç için bere, şapka gibi hediyelerde doğru bir seçenek olacaktır. Birkaç alternatif daha sunacak olursak;

  • Kırmızı ruj
  • Politik kitaplar
  • Kaliteli bir spor eşyası (basit ama kaliteli bir t-shirt onları mest etmeye yeter.)boğa burcu

Boğa Burcu

Rahatına düşkün ve ve alışkanlıklarından vazgeçemeyen boğalar için hediye almak biraz zor olabilir. Her zaman kaliteye fazlasıyla önem verdiklerinden aldığınız şeyin kaliteli olmasına çok dikkat etmelisiniz. Güzelliklerine düşkün boğa kadınları için güzellik ürünleri, terlik, yumuşak dokuma kazak, parfüm ya da tek taş yüzük sevineceği bir hediye seçeneğidir.

Bir sepet dolusu menekşe veya kristal bir vazo içinde leylaklar gönderebilirsiniz. Boğa burcu, insan vücudunda boynu temsil eder, ona inci kolye hediye edebilirsiniz. Mücevher almak istiyorsanız, favorisi zümrüttür.

İkizler Burcu

İkizlere hediye almak oldukça kolaydır. Ne alsam diye kara kara düşünmenize hiç gerek yok. Onlar için en önemli hediye seçenekleri teknolojik olmasıdır. Teknolojiyi çok severler çünkü. Bu yüzden onlara cep telefonu, tablet, MP3 çalar alabilirsiniz. 

Bir diğer özellikleri de okumayı çok sevmeleridir. Onlara okuyabilecekleri tarzlarda kitap alırsanız çok mutlu olurlar. 

yengeç burcu

Yengeç Burcu

Yengeçler duygusal ve yaratıcıdırlar. Yemek yiyip içmeyi çok severler. Bu yüzden onlara alabileceğiniz en güzel hediye mutfak eşyaları olacaktır. Çünkü ev ortamnında çok hoşlanırlar ve mutfağı severler. 

Hassas yengeç kadını için şamdanlar, abajurlar, inci kolye, çok romantik bir akşam yemeği, buket bir gül yada yemek yapmayı sevdikleri için mutfağında kullanabileceği mutfak gereçleri onları mutlu edecek en değerli hediyelerdir.

Aslan Burcu

Kendilerine hayran olan aslanları memnun etmek biraz zor. Ucuz bir hediye ile işi geçiştiririm diyorsanız yanılıyorsanız beyler, maalesef pamuk eller cebe. Pırıltılı, parlak ve kaliteli bir hediye seçmeye dikkat edin! Her şeyin en iyisini isteyen, özgüveni tam aslan kadınını en çok tek taş pırlanta yüzük ile mutlu edebilirsiniz.

Orijinal parfümler, seyahat aksesuarları, kol saati, deri çanta ya da kristal aksesuarlar da yine aslan kadını için oldukça uygun bir hediye olacaktır.

Başak Burcu

Başak burcu deyince akla ilk gelen özellik titiz olmalarıdır. Evlerini temiz tutmayı ve süslemeyi çok severler. Bu yüzden ev ortamını çok seven başak burçları için alınabilecek en güzel hediye ev aksesuarlarıdır.

Bir diğer seçenek ise abartılı olmayacak şekilde zarif takılar tercih edebilirsiniz. 

terazi burcu

Terazi Burcu

Dış görünüşe fazlasıyla önem veren terazi burçları estetik görünüşe de önem verir. Estetik, zarif ve güzel olan herşeyi beğenen terazi burçlarına hediye alınacaksa, egzotik eşyalar satan bir dükkanın ya da zarif eşyaların bulunduğu mağazaları gezmenizde fayda var. Bu arada hediye alırken ambalajına da çok dikkat edin. Çünkü onlar için ambalaj da hediye kadar önemlidir. 

Akrep Burcu

Akrepler hediye almaktan çok hoşlanırlar. Oldukça güzemli ve tutkulu bir yapıları olduğundan ne hissettiklerini, ne düşündüklerini hissetmek zordur. Bu da zor olduklarını gösterir. Onlar için alınabilecek hediye seçeneğine değinecek olursak tarzlarına uygun olarak seçilmiş olan giysiler, parfümler, şık cüzdanlar ve özellikle onlar için hazırlanmış özel hediyelerdir. 

Yay Burcu

Yaşama sevinciyle dolu olan yay burçları için iyi bir markanın sportif ürünleri alabilirsiniz. Onlar bu tarz hediyelere bayılırlar. Özellikle hayvanlara olan düşkünlükleri bakımından evleri müsaitse alacağınız yavru bir kedi ya da köpek onları çok mutlu edecektir.     

Oğlak Burcu                           

Oğlak burcu çok disiplinli ve işkolik bir yapıya sahiptir. Bu yüzden iş hayatına bu kdar önem veren bir burç için en doğru hediye iş hayatına yönelik alınacak olan hediyelerdir. Tabii bunun yanı sıra tarzına uygun şık kıyafetler, birbirinden zarif takılar ve tek taş yüzükler de onu mutlu edecektir. 

Yapıları gereği her ortamda ciddi ve umuylu giyinmeyi severler. En sevdikleri renkler ise genelde koyu tonlar olan kahvrengi, siyah ve gridir. Bu yüzden kıyafet alacaksanız eğer bu renklerde olmasına dikkat edin. 

Kova Burcu

Kovalar; özgün, entellektüel ve renkli kişiliklere sahiptirler. Onlar için en hediye seçerken dikkat etmeniz gereken konu özgün ve yaratcı olmasıdır. Bir kova burcunu mutlu etmenin yolu onu şaşırtmaktır. Onun tarzına yakın kaliteli bir kıyafet onu çok mutlu edecektir. Evi için dekoratif bir obje alabilirsiniz.

Zekasıyla her zaman övünen kova erkeğini zeka gerektiren oyunlar hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Fotoğrafçılık malzemeleri, tablolar, ansiklopedik kitaplar, bilgisayar ve telefon aksesuarları da tercih edilebilir.

balık burcu

Balık Burcu

En romantik, en duygusal burç balık burcudur. Bu yüzden hediye alırken balık burcunun ruhuna dokunan, romantik ve duygusal hediyeler olmasına özen göstermelisiniz.

Fantastik bir dünyaları olduğu için şık tablolar, çok şirin heykelcikler, çok sevdikleri bir müzik grubunun belki gitarları ya da piyasada bulunması zor plakları. Bu tarz anlamı bol hediyeler balıkları derinden etkiler.

Burada verdiğimiz hediye seçenekleri size uymayabilir hatta burcunuzla belki aynı olmayabilir. Biz genel olarak burçların özelliklerinden yola çıkarak hediye seçenekleri oluşturduk. Beğenip beğenmemek tamemen sizin elinizde. 

Sevdiklerinize ne alırsanız alın ama mutlaka onlara arada küçük de olsa sürprizler yapın. 😍

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Nisan 2019 Çarşamba ~ 17 Nisan 2019 Çarşamba

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme