Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken 8 Parça
18 Nisan 2019 Perşembe
1

Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken 8 Parça

Biz kadınlar, ihtiyacımız olsun ya da olmasın canımız ne zaman isterse alışverişe giderek yeni kıyafetler almaya bayılırız. Özellikle de canımız sıkkınsa kendimizi vitrin gezerken buluruz. Bu kadar çok kıyafet çeşidinden kaç tanesi gerekli? Ya da kaç tanesine acil zamanlarda ihtiyaç duyarız?

Aslında şık olabilmek için çok fazla para harcamanıza ve çok çeşit kıyafet almanıza gerek yok. Önemli olan gardolabınızda doğru parçalara yer verebilmektir.

İşte dolabınızda olması gereken 5 parça! 

beyaz gömlek

1) Tiril Tiril Beyaz Bir Gömlek

Önemli toplantılar, davetler veya buluşmalar için bir kurtarıcıdır diyebiliriz. Sade ve şık duruşuyla kombinlerinize muhteşem bir görüntü katacağınıza emin olabilirsiniz. 

Günlük kombinlerinizde de rahatça kullanabileceğiniz ve her mevsime hitap eden bir parça olduğu için dolabınızda mutlaka bulunması gerekiyor.

güneş gözlüğü

2)  Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü ile sıradan bir kombini havalı hale getirebilirsiniz. Yüzünüze katacağı simetrik hava da cabası! İster göze takın ister saça her şekliyle tarzına hava katacaktır. Gözlüksüz sokoğa çıkmayın derim. 

elbise

3) Siyah Bir Elbise 

Siyah her kadın için vazgeçilmez bir renk olmuştur her zaman. Siyah elbise de hiçbir kadının vazgeçemediği ve dolabından eksik etmeyeceği bir parçadır. En acil durumlarda ve şık olmamız gereken durumlarda sizin için çok iyi bir alternatif olacak. Dolabınızda hala yoksa mutlaka alın!

çanta

4) Şık Bir Çanta 

Not defterimizden cep telefonumuza, makyaj malzemelerimizden cüzdanımıza kadar her şeyi içine sığdırdığımız zarif bir çanta her kadının kurtarıcısıdır. Özellikle de yaşınız 30'a yaklaştıysa çantalarınız daha kıvamında olmalı ve kıyafetlerinize sade ve şık çantalarla kombinlemelisiniz. 

kot

5) Vücudu Saran Dar ve Yüksel Bel Jean

Vücudunuza güveniyorsanız üzerinize ne giyerseniz giyin yüksek bel jean ile muhteşem görünürsünüz. Bacak boyunuzu uzatacak, (Bknz: Bacak Boyu Uzun Gösterme) basen fazlalığınızı göz yanılsamasıyla azaltacak!

Her şekilde kombinleyebileceğiniz, dolabınızın olmazsa olmaz bir parçası olmalı. 

ayakkabı

6) Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı giydiğinizde, vücudunuzun duruşu her zamankinden daha farklı olur.

Bacak boyunuz uzar ve yürüyüşünüz zarifleşir, duruşunuz değişir. Bu da elbette sizi olduğunuzdan daha stil ve şık gösterir.

ceket

7) Klasik Siyah Blazer Ceket

Her parçayla kombinleyebileceğiniz kusursuz bir parça. İster spor, ister klasik giyinin hepsi ile kombinleyebilirsiniz.

Bu tarz ceketlerle her zaman dinamik ve genç görünerek şıklığınıza şıklık katacaksınız. 

kalem etek

8) Kalem Etek

Kalem elbise kadınsılığınız ile resmiyeti birleştirmenin en iyi yolu. İş hayatının vazgeçilmez bir parçası...

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 18 Nisan 2019 Perşembe ~ 18 Nisan 2019 Perşembe

YORUMLAR (1)
  • C.A.
    10 Aralık 2020 Perşembe (CEVAPLA)
    Ceren A.K.
    Çok faydalı bir içerik
Yorum yazın
Değerlendirme