İlk Buluşmaya Özel Kombin Önerileri
27 Eylül 2021 Pazartesi
0

İlk Buluşmaya Özel Kombin Önerileri

İlk Buluşmaya Özel Kombin Önerileri

İlk izlenimler her zaman önemlidir. Hele ki flört döneminde ilk izlenimler ve ilk buluşmalar ilişkiye yön verir. Onun için ilk buluşma çok önemlidir. İlk buluşmada karşı tarafa verilecek ilk izlenimlerin olumlu olması için giyim tarzı, konuşma şekli, mimikler ve göz teması çok önemlidir. Bunlar insanların iletişime açık olduğunu ve karşısındakini önemsediğini gösterir. İlk buluşmada iletişim ve konuşma tarzı çok önemlidir.

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

İlk buluşma karşı tarafın sizin hakkınızda fikir edindiği ilk adımdır. Bunun için ne giyineceğiniz, nasıl konuşacağınız karşı taraf için son derece önemlidir. İlk izlenim vermek için görüntünüze son derece özen gösterilmelidir. İlk buluşmada kendinizi son derece rahat hissettiğiniz kıyafetler tercih etmenizde fayda vardır. İlk buluşmanızda gergin olacağınızdan dolayı kendinizi rahat hissettirecek kıyafetler tercih edilmelidir.

Tercih edeceğiniz kıyafetler özenli olmalı ve abartılı kıyafetler olmamalıdır. Karşı tarafı ciddiye aldığınızı gösterecek kadar özenli olmalıdır. İlk buluşmada gideceğiniz yere uygun kıyafet tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Renkli ve abartılı kıyafetlerden uzak durmada fayda vardır. Fazla makyaj yapmamak da tercih ettiğiniz kıyafeti daha sade ve asil görünmesini sağlayacaktır.

İlk Buluşmada Giyilebilecek Şık Alternatifler

İnsanlar ilk buluşmada karşısındakini nasıl görüyorsa akılda hep öyle kalır. Birisi ile ilk kez buluşuyorsanız ona vereceğiniz ilk izlenim uzun zaman onun aklından çıkmayacaktır. Ve sizi uzun bir zaman hep öyle hatırlayacaktır. Onun için ilk buluşmada giyiminize dikkat etmelisiniz. İlk buluşmada renklerin gücüne de inanarak kombin yapabilirsiniz.

Örneğin erkeklerde siyah renk klas bir görüntüye sebep olur. Bayanlarda ise beyaz renk dengeli bir kişiliği simgeler. Fakat kırmızı renk hem erkekler hem de bayanlar için en iddialı renklerin başında yer alır. Siz de bu renkleri alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

İlk Buluşmaya Özel Spor Kombin Önerileri

İlk buluşma ne kadar kadınlar için önemliyse günümüzde erkekler içinde o kadar önemlidir. İlk buluşma da öncelik olarak kişi kendi olmalıdır. Kişiliğini yansıtacak kıyafetler tercih etmelidir. İlk buluşmada dengeli kıyafetler tercih edilmelidir. Mini etek gibi kıyafetlerden veya simsiyah gibi kıyafetlerden kaçınılmalıdır.

Mini bir etek giyinmeyi tercih edecek iseniz üzerine spor bir gömlek ve spor ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. Oldukça şık bir görünüm elde etmiş olursunuz ve karşınızda ki partnerinizi etkilemiş olursunuz. Topuklu ayakkabılar ilk buluşmaya riskli bir tercihtir. Bunun için spor ayakkabı daha rahat ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

 

Senin Olsun’dan İlk Buluşma Stili

İlk buluşma için kıyafet seçimi yapamıyorsanız veya kıyafet arıyorsanız senin olsun web sitesi tam size göredir. Sitede her kadının severek giyebileceği tarzda modeller bulunuyor. Elbiseler, takımlar ve kombilerin yanında tek parça kıyafet seçeneği ile de karşılaşabilirsiniz. Senin olsun web sitesinde sade, iddialı, spor ve gösterişli tüm modellere ulaşabilirsiniz. Sitede bulunan yüzlerce kıyafet içinde sizin tarzınıza ve stilinize uygun kıyafet seçebilir ve büyük bir heyecanla kullanabilirsiniz.

İlk Buluşmanın Kuralları

İlk buluşma insanların en özel buluşmalarından biridir. İlk buluşmada kesinlikle fazla abartıya kaçmamalısınız. Yani ilk buluşmada tamamen kendiniz olmalısınız. Kendi stilinizin dışına çıkmak sizi ilk önce kendinize yabancı hissettirir. Sonrasında ise kendinizi rahat hissetmenizi engeller ve bu durumu karşı tarafa hissettirir.

İnsanlar genelde olduğu gibi değil de olmak istediği gibi görünmeyi tercih ederler. Bu da ilk buluşmanın çok olumsuz geçmesine sebep olabilir. Bu tür yanlışlara düşmekten sakınmalısınız. Kıyafet seçimi insanların iç dünyasının yansımasıdır. İş dünyası ve karakteri ile uyumlu kıyafetler insanları daha rahat davranmalarına sebep olur.

İlk Buluşma İçin Seçilecek Kıyafetlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk buluşma çiftler için son derece önemlidir. Karşı tarafın sizin hakkınızda fikre sahip olacağı ilk gündür. Bunun için oldukça özenli olmak gerekir. İlk buluşmada kıyafet tercih edildiğinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bunlar şunlardır;

  • İlk buluşmada sade bir kıyafet tercih edilmelidir.
  • Özenli olunmalıdır.
  • Çok abartı kıyafetlerden uzak durulmalıdır.
  • İlk buluşmada renkli kıyafet tercih etmede uzak durmak gerekir.
  • Ne kadar renkli giyinmeyi sevseniz de ilk buluşmada çok sayıda renk tercih etmemelisiniz.
  • Giyeceğiniz kıyafete uygunda spor ayakkabı tercih etmede fayda vardır.

İlk buluşma önemli olduğu için oldukça kişiler kendilerine özenmelidirler. Partneri etkilemek için doğru kıyafet tercihi edilmelidir.

Özel Bir Davet İçin Kombin Seçimi

Katıldığınız özel davetlerde daha şık ve cool görünmek mümkündür. Özel bir davet için kombin oluştururken renk, parça ve aksesuara dikkat edip bir bütün içerisinde oluşturmak gerekir. Özel bir davette günlük stilinizden tamamen uzaklaşmanız gerekir. Bu tür davetlerde uzun bir elbise tercih edip bu elbiseye hava katacak aksesuarla sade ve şık bir görünüm elde edilmiş olunur. Ayrıca pantolon tercih eden için de abiye bir gömlek tercih edip yüksek topuklu ayakkabı ve aksesuarlarla özel bir davete sade ve şık bir görünümle gidilmesi mümkündür. Böyle özel bir davete şık bir görüntüyle katılmış olacaksınız.

İlk Buluşmada Makyajın Önemi

İlk buluşma kadınlar için oldukça önemlidir. İlk buluşmalarının daha özenli ve özel geçmesini isterler. Bunun için kıyafetlerine ve makyajlarına oldukça özen gösterirler. Kıyafette olduğu gibi makyajda da abartıdan uzak durmak gerekir. Karşı tarafı etkilemek için sade bir makyaj tercih edilmelidir.

İlk Buluşmada Takı Önerileri

Takılar en az kıyafetler kadar etkili bir araçtır. Onun için ilk buluşmada takılara önem göstermelisiniz. Takı seçimi genellikle kıyafetlerle kombin yapılır. Spor kıyafet tercih ediyorsanız eğer takılarda spor olmalıdır. Fakat özel bir elbise için özel ve gösterişli takılar tercih etmelisiniz. Bu elbiselerde genellikle takılar takım halinde tercih ediliyor. Özel elbiselerin en büyük aksesuarı olan portföy çantalar elbise ile uyumlu olmalıdır.

Hüseyin Erdoğan

Yayınlanma: 27 Eylül 2021 Pazartesi ~ 27 Eylül 2021 Pazartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme