2020 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri
28 Aralık 2019 Cumartesi
0

2020 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

Bayanların almakla bitiremediği ve kıyafetlerin en güzel tamamlayıcı aksesuarlarından olan çantalar 2020 İlkbahar -Yaz sezonunda yine farklı şekil ve dizaynlarda karşımıza çıkmakta. Çanta reyonlarına ve ünlü çanta markalarının tasarımlarına baktığımızda, çantaların artık eskisi kadar büyük boyda olmadığını görüyoruz. 

Bu sezona daha çok orta boyutlarda ve özellikle minimal boyutlardaki çantalar damga vurmakta çanta severlerin dikkatine! Eskiye dönüş modanın her alanını etkisi altına aldığı gibi çanta kategorisinde de karşımıza çıkmakta.

Geriye dönüş akımı 90’lı yıllardan bizi yakalıyor ve vintage çantaların yeniden uyarlanması olarak karşımıza çıkıyor.

Siz de çanta tutkunuysanız bu liste tam size göre!

çanta

1) Ufacık Tefecik Çantalar

Minimalist yaşam tarzı ilhamı ile tasarlanan ilkbahar-yaz 2020 çanta trendlerinden bir tanesi.

Büyük çantalara alışkın bayanların bunun içine ne sığar ki dediğini duyar gibiyim; ancak kullanınca çok rahat ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Güzel makyaj ve uygun kombinle bu çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

cüzdan çanta

2) Cüzdan Etkisi Veren Klips Çantalar

Bu çantaları bilmeyen yoktur. Geçmişin günümüze etkilerini bir kez daha bu klipsli cüzdan havasını andıran çantalarda görmüş olduk.

Nostalji sevenler için çok bir tercih olacak.

şeffaf çanta modeli

3) Şeffaf Çantalar

Bu yaz bu çantaları bol bol göreceğiz. Oldukça orijinal ve şık görünümlü bir çanta.

Tabi ki iç gösterdiği için herkes tercih etmeyebilir; ancak hiç şüphesiz klasikliğin modernize edildiği, çok güzel görünümlü çanta modellerinden.

vintage bag

4) Vintage Çantalar

Hiçbir zaman modası geçmeyen ve her döneme hitap eden çanta olması nedeniyle bu yıl çanta modasının en gözde seçeneklerini oluşturuyor. Eğer anneniz çantalarını atmadıysa şanslınız demektir.

İyi korunmuş bir vintage çanta ile en basit kombinlerinizi bile taçlandırabilirsiniz.

yılan derili çanta

5) Hayvan Desenli Çantalar

Bir çok tasarımcı hayvan derilerini bu yıl hemen hemen çoğu parçalarda kullandı. Bu yıl özellikle en çok karşımıza çıkan yılan desen görünümlü parçalar oldu. En trend desen olarak bu modeli çantalarda oldukça görmekteyiz. Bir diğer ilgi gören desen ise leopar ve zebradesenli çanta modelleridir. Hem kış sezonu için hem de yaz sezonu için en trend çanta seçeneği içerisinde olacaktır.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 28 Aralık 2019 Cumartesi ~ 28 Aralık 2019 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme