2020 İlkbahar & Yaz Mayo-Bikini Trendleri
28 Aralık 2019 Cumartesi
0

2020 İlkbahar & Yaz Mayo-Bikini Trendleri

Bahar geldi ancak dışarısı hala soğuk. Tabii bazı şeyleri almak için havaların iyice ısınmasını bekleyemeyiz. Sıcaklar bastırmadan deniz havuz sezonu açılmadan nasıl bir mayo veya bikini alacağınıza önceden karar vermelisiniz. Ne de olsa kimse önceki sezonun bikini veya mayosuyla demode olmak istemez. 😉 Sonuçta tatile gidecek olanlar rezervasyonlarını ta kış ayında yaptırdı bile. Geriye kalan sadece hazırlıklar...

Bu yaz için şimdiden çantanızı hazırlamaya başladıysanız tatilin olmazsa olmazı mayo ve bikini hazırlıklarına başladınız demektir. Ne de olsa yazın plajlar birbirinden canlı renk ve desenlerle dolacak. Dolayısıyla bizim de modaya uymamız gerek. 

Dolabınıza alıp koymadan önce bilmeniz gereken 2020 İlkbahar / Yaz mayo - bikini trendlerini sizler araştırdık ve detaylı bir şekilde hazırladık. 

tek parça mayo

Tek Parça Mayolar

Her sezon karşımıza çıkan tek parça mayolar bu sezonda modasından hiçbir şey kaybetmedi ve yine trend olmayı başardı. Özellikle kol, derin kesim detayları ve çok tarz desenleriyle yaza uyarlanmış durumda.

Yaz sezonu için düzenlenen defilerde en çok dikkat çeken tek parça mayolardaki hayvan deseni baskılı tasarımlar oldu. Bu yılın en trend deseni zaten hiç şüphesiz hayvan derisi modellerdi. Bu yaz da plajlarda bu deseni çok fazla göreceğiz. Eğer tercihiniz tek parça mayolardan yanaysa bu trendi kaçırmayın.

retro tarz bikini

Retro Mayo ve Bikiniler

2020 sezonunda geçmiş yılların moda trendlerine çok fazla rastladık. Özellikle 80'li 90'lı yılların nostaljik etkilerini sokak modasından sonra plajlarda da görmeye başlayacağız. Özellikle geçmiş dönemin parlak ve yüksek bel bikinilerini bu sezon plajlarda çok fazla göreceğiz. Eğer retro giyinmeyi seviyorsanız bu yaz plajlar sizin için çok daha güzel geçecek! Bakınız: Vintage Giyim

crop top bikini

Crop Top Mayolar

Crop Top’lar göbeği açık ya da kısa bluzlar olarak tanımlayabileceğimiz üstlerdir. Yaz kış bu tarz kıyafetleri tercih edenler vardır. Bu akım bu sezon mayolara da yansıdı ve bu crop top şekli mayolar 2020 yazında çok popüler olacağa benziyor. Vücuduna güvenenler için çok iyi tasarlanmış bir parça.

Bu model bir mayoyu uzun boyunlu bayanların daha iyi taşıyacağınızı söylemeden geçmek olmazdı. 

kesik detaylı bikini

Kesik Detaylı Mayolar

2020 yaz sezonun en trend deniz giysisi tek parça mayolardan oluşuyor bence. Her yerde karşımıza tek parça mayolar ve onun üzerinden geliştirilmiş modeller çıkıyor. Kesik detaylar da bunlardan en çarpıcı olanı. Özellikle kesik detaylarla hareket kazandırılmış ve altı üst geçişlerde farklı desen ve renk geçişleri sağlanmış.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 28 Aralık 2019 Cumartesi ~ 28 Aralık 2019 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme