Kadınların Vazgeçilmez Aksesuarı Sallantılı Küpeler
19 Nisan 2019 Cuma
0

Kadınların Vazgeçilmez Aksesuarı Sallantılı Küpeler

Küpe geçmişten günümüze kadınların en önemli aksesuarını oluşturmaktadır. Kadınlar doğası gereği ta çocuk yaşta kulaklarını deldirmeye ve küpe kullanmaya başlarlar. Onlar için bu vazgeçilmez bir şeydir.

Geçmişte önemli bazı devlet adamlarının da küpe taktığını (padişahlar vs.) duymuşuzdur. Günümüzde de küpe takan erkek sayısının gün geçtikçe arttığına şahit oluyoruz. Tabii ki bu durum kadınlara oranla çok daha düşüktür. Kadınların içinde küpe takmayanı çok azdır. 

Gösterişi çok seven kadınlar için sallantılı küpelerin yeri çok başkadır. Genellikle düğün ya da özel gecelerde giydikleri elbise veya abiyeleri tamamlamak için en çok kullanılan aksesuarların biri olan sallantılı küpeler, kadınların hiçbir zaman vazgeçemediği ürünlerden biri olmuştur. Sallantılı küpeler, moda akımlarının da etkisiyle her zaman değişime uğramasına rağmen takı severlerin gönlünde her zaman farklı bir yer edinmiştir.

Sadece düğün ve özel gecelerde değil günlük yaşamda da çok fazla kullanılan küpe çeşitleri arasındadır. Sade bir kombini günlük şıklığa uygun sallatılı hoş küpelerle renklendirebilirsiniz. Önemli olan o küpeleri nerede ne şekilde takacağınızı bilmenizdir.

Sizler için de vazgeçilmez bir aksesuar ise birbirinden şık ve zerafetli sallantılı küpelere bu kategoriden ulaşabileceğiniz gibi kendiniz veya sevdikleriniz için alabilirsiniz.

Birbirinden Şık Sallantılı Küpe Modelleri

Gold renk yeşil kuş tüyü püskül detaylı küpeleri günlük şıklığınızla taçlamdırabilirsiniz. Düz renk tişörtlerinizle kullanabileceğiniz çok güzel bir tasarım ile sizde kıyafetlerinizi renklendirebilirsiniz.

küpe modeli

Yıldız detaylı sallantılı küpelerle kendiniz bir yıldız gibi hissedebilirsiniz. Klasik yıldız detaylı küpelerin aksine farklılığın tasarımla birleştiği bir küüpeyse tercihin bu model tam sizlik!

yıldız küpe

Etnik giyinmeyi seviyorsanız sıradan bir takı kullanmanız beklenemez. Bu yüzden etnik kıyafetleri tamamlayacak otantik bir küpe seçeneğine ne dersiniz?

otantik küpe model

Renk renk giyinmeyi sevenler için 80'lerden gelen bir esinti oluşturan disko topu görünümlü harika küpe farklı giyinmeyi sevenler için harika bir alternatif gibi gözüküyor.

 

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 19 Nisan 2019 Cuma ~ 19 Nisan 2019 Cuma

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme