Modası Geçmeyen Aksesuarlar
13 Nisan 2019 Cumartesi
0

Modası Geçmeyen Aksesuarlar

Aksesuarlar kombinlerimizi tamamlamada kullandığımız en önemli parçaları oluşturmaktadır. Kıyafete adeta son noktayı koyar. Şık kadınlarla ilgili fark ettiğimiz şeylerden biri, sadece çok güzel gözüken kıyafetleri değil, kıyafetlerine son dokunuşları yapan ve noktalandıran aksesuarlarıdır. 

Modanın kendisi gibi, aksesuarların şekilleri ve renkleri de zamanla değişir. Genellikle havalı yeni görünümler bulmak zor ancak trend bir çanta veya şık bir kolye ile yeni giysiler yaratmak için daha eski kıyafetlerle kombine edilebilir.  Bazı eğlenceli, yeni, modaya uygun aksesuarlara yatırım yapmak, şu anki moda trendleri modasına uygun olmadığı halde gardıropunuzu sezon boyunca güncelleyebilir.

Giysiler kıyafetlerin çoğunu oluşturabilir ancak aksesuarları düşündüğünüzden daha önemlidir. Aksesuar ve kıyafetler, kıyafetinizle eşit önem taşır, stilinizi ve sizin kim olduğunuzu ifade etmek adına bir uyum oluşturursunuz. Bu yüzden aksesuarların önemi çok büyüktür. Öyle ki kombinlerimizi tamamlayan aksesuarların bazıları yıllar geçse de kullanılmaya devam eder ve modası hiç geçmez. 

Eminim çoğunuz bu aksesuarların neler olduğunu çok merak ediyorsunuz. Belki duyduğunuzda şaşıracaksınız. O zaman sizi fazla sabırsızlandırmıyorum. Sizler için araştırdığımız, üzerinden yıllar geçse de modası geçmeyen aksesuarları araştırdık.

siyah kol çantası

Siyah Bir Çanta

Siyah olan hiçbir şeyin modası kolay kolay geçmiyor sanırım. Siyah bir kol çantası da bunlardan biri. Özellikle de büyük olan bir çantaysa çok kullanışlı olduğundan daha bir önem kazanıyor. Şık davetlerin olmazsa olmazı olan küçük zarf çantaları da unutmamak gerek. Özellikle her kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilen, siyah düz clutch çantalar da yıllarca modası geçmeyecek aksesuarlar arasında yerini alıyor.

nude stiletto

Nude (Ten Rengi) Stiletto

Her şeye çok ama çok yakışan nude tonlar iyi ki varlar. Rujundan, makyajına, ojesine, elbisesine ve ayakkabısına kadar muhteşem bir detay. Özellikle zarifliği ve sadeliği sevenlerin rengi.

Eskiden bir elbise giyildiğinde özellikle rengi kırmızı ise altına giyilen ayakkabı kesinlikle siyah olurdu, aynı şekilde çantada siyah. Düşününce çok demode gözüktüğünü bir kez daha anlıyor insan. Bu yüzden her kombine rahatlıkla uyabilen, asilliğinize asillik katan nude bir stiletto özel gecelerinizin, davetlerinizin vaçgeçilmezi olacak ve asla modası geçmeyecektir. 

kol saati

Şık Bir Metal Saat

Bileklerinizi saatsiz bırakmayın. Emin olun kombinlerinize ve size çok büyük hava katacak. Özellikle de bir tane de olsa kaliteli metal bir saat alın. Modası asla geçmeyecektir.

inci kolye

İnci Kolye

İnci bir kolye, en zarif elbiselerinizle veya en basit rahat kıyafetlerinizle bile mükemmel şekilde eşleşebilen zarif kolyelerdir. Geçmişten günümüze etkisi hala devam etmekte veya etkisinden hiçbir şey kaybetmemektedir. 

fular modası

Fular

Kıyafeti tamamlamak adına veya sade olan bir kombine hava katmak için fular kullanmak çok doğru bir tercih olacaktır. Her mevsime hitap eden, kombinlerinize şıklık ve zarafet katan bir aksesuar olduğundan modası asla geçmeyecek bir parçadır.

Üstelik kullanım alanı da çok geniş olduğu için geniş kitlelere hitap ediyor.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 13 Nisan 2019 Cumartesi ~ 13 Nisan 2019 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme