Aman Tanrım! İşte 2020 Sevgililer Günü Hediyeleri
17 Ekim 2020 Cumartesi
0

Aman Tanrım! İşte 2020 Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat sevgililer gününe sayılı günler kala hem kadınların hem de erkeklerin hediye telaşı başladı. Çiftler arasındaki klişe her ne kadar 'Benim için hediye önemli değil' olsa da henüz hediyesiz geçen bir sevgililer gününe rastlanmadı. Bu nedenle 2020 yılında da kendinizi sevgilinize hediye almak zorunda hissedeceksiniz.

ERKEKLERİN İŞİ DAHA ZOR

Sevgililer günü hediyelerinin seçiminde erkeklerin işi kadınlara oranla çok daha zor. Hediye seçiminde, "Klişelerden uzak ve sevgilimin beğeneceği doğru hediyeyi nasıl seçebilirim" sorusu, tüm özel günlerde olduğu gibi sevgililer gününde de gündemde.

Kadınların kalbini çalabileceğiniz hediye seçenekleri arasında kıyafet geliyor. Soğuk kış günlerinde olduğumuzu düşünürsek kıyafet seçenekleri arasında kadınlara özel sevgililer günü hediyelerini şu şekilde sizler için sıralayalım:

14 şubat

KADINLAR DAHA ŞANSLI

Sevgililer günü hediyesi seçerken kadınlar erkeklere göre daha şansı. Bunun nedeni ise erkeklere hediye alırken seçeneğin daha az olması. Tabi bir de erkeklerin kadınlardan daha kolay ikna olması ve mutlu edilebilmesinin altı çizilebilir.

TESBİH SEÇENEĞİ ÖN PLANDA

Önceki yıllarda çok fazla tercih edilmeyen, hatta kullanan kişilere tabiri caizse 'kıro' gözüyle bakılan tesbih, son yılların en çok tercih edilen aksesuarları arasında yerini aldı. Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alacağınız tesbih ile sevgilinizin kalbini çalmanız mümkün.

Tesbih konusunda fazla bilgi sahibi olmayan kadınlar için 2020'nin en trend tesbih modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kehribar tesbihler
  • Cam tesbihler
  • Doğal taş tesbihler
  • Hayvansal tesbihler
  • Fiber tesbihler

tesbih modelleri

Hem kadınların hem de erkeklerin unutmaması gereken nokta, sevgilinize alacağınız bu maddi hediyelerin yanında vereceğiniz en büyük hediyenin sevginiz olduğu.

Yunus Ünlü
Yunus ÜNLÜ, seninolsun.com'da editör olarak moda sektörüne ait makaleler yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Ekim 2020 Cumartesi ~ 17 Ekim 2020 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme