Sezonun Modern ve Şık Yüzük Trendleri
17 Ekim 2020 Cumartesi
0

Sezonun Modern ve Şık Yüzük Trendleri

Biz kadınlar için yüzüklerin ayrı bir önemi vardır. İnce, kalın, gümüş, büyük, küçük, altın, gerçek ya da imitasyon... Hiç fark etmez. Tarzımıza, kombinimize uygun olan her şeyi takabiliriz. Bence takılar içerisinde en dikkat çeken aksesuar yüzüktür. Sizi her daim şık ve zarif gösterebilecek bir yapısı vardır. 

Eskiden daha çok sade yüzükler tercih edilirken son dönemlerde yüzük trendleri "karıştır" sloganıyla ilerliyor. Bir ele tek yüzük takabileceğiniz gibi, 10 tane yüzüğü de karıştırarak kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin kendi tarzınızla ilgili olan bir durum.

Büyük taşlı yüzükler, eklem yüzükleri, tırnak yüzükleri, bant yüzükler, zincirli yüzükler... Gördüğünüz bir dünya yüzük çeşidi mevcut. Önceki dönemlerde ise yüzükler konusunda ne yazık kı bu kadar çeşit yoktu. Ancak bu sezon hepsi geride kalmışa benziyor. Yüzük tutkunları rahatlıkla istedikleri yüzükleri bulabilirler. 

Biz de bu yüzden sezonun en zarif, en trend yüzük modellerini sizler için mercek altına aldık. Kombin tamamlayıcısı olan ve parmaklarınıza zerafet katan takıların en trendi olan yüzüklerle el şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Eklem, renkli taşlar, vintage ve tek taş gibi modellerle kombininizi daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Eklem yüzük modelleri

1) Midi Boy Yüzükler 

Zarif yüzüklerden hoşlananlara müjde. Çünkü busezon midi boy olarak adlandırılan, ince, üzerinde küçük sembolleri taşıyan yüzükler oldukça trend.

Midi boy tarz yüzükleri tek parçakta kullanabileceğiniz gibi, daha modaya uygun hale getirmek, görünümüzü mükemmel seviyeye taşımak için birkaç parmakta ya da üst üste de kullanabilirsiniz. 

Renkli taş yüzük modeli

2) Renkli Taşlı Yüzükler

Spor parçalardan hoşlanıyorsanız spor kombinlerin en güzel tamalayıcı aksesuarı olan ve aynı zamanda 2019 yılının ilkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen renkli taşlı yüzükleri sonbaharda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Birbirinden güzel rengiyle stilinize bütünlük katacak bu renkli taş yüzükler sayesinde bütün dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. 

Vintage yüzük modeli

3) Vintage Yüzük Modelleri

Her parçada vintage modeller bulunduğu gibi yüzüklerde vintage olanları kullanabilirsiniz. Eminim ki birçok kadın özellikle bu yüzükleri bulmak için çaba sarf ediyordur. Eskitme yüzüklerin hiçbir zaman modası değişmeyecektir. Klasik vintage yüzükler ile siz de 19. yüzyılın modasını yansıtabilirsiniz.

Aynı zamanda daha değerli görünüme sahip bu yüzükler zarifliğin temsilciliğini yakalamanıza yardımcı olur. 2019 yılın sonbahar aylarında daha fazla trend olacağı beklenen bu yüzüklerle özel davetlere katılabilirsiniz. 

Bant yüzük

4) Kalın Bantlı Yüzük Trendi

Giydiğimiz kıyafetler nasıl kişiliğimizi yansıtıyorsa, taktığımız takılar yüzükler de kişiliğimiz yansıtan parçalardan biridir. Örneğin, gençler arasında oldukça popüler olan kalın bantlı yüzükler tasarımcılara göre sağlam karakteri yansıtırmış.

2000'li yılların başında oldukça popüler olan kalın bant yüzükler 2020 yılında yeni bir boyut kazandırılarak tekrar karşımıza çıkmış durumda. Üstelik bu yüzükler hem spor giyimin hem de özel davet konseptlerinde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. 

5) İnci Yüzükler

Zerafetin temsilcisi inci ile ellerinizin şıklığını kombşnlerinizle tamamlamak ister misiniz? 2020-2021 yılı boyunca trend oluşunu kaybetmeyecek ve hem spor hem de şık giyim de özgürce kombinlenebilecek inci yüzükler için takı kutunuzda bolca yer ayırmalısınız.

Özellikle eklem tarzı kullanabileceğiniz bu yüzük modeller, ile adeta bir takı kombinasyonu oluşturmak sizin elinizde.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Ekim 2020 Cumartesi ~ 17 Ekim 2020 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme