Siyah Pantolon Nasıl Kombinlenir?
05 Temmuz 2019 Cuma
0

Siyah Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Siyah dendiğinde biz kadınlar için akan sular durur. Dolabın demirbaşlarındaki ilk sırasını alır. Ne olduğu hiç farketmez, siyah bir parçaysa gözümüzde modası hiç geçmez. Bu demirbaşlardan biri de hiç şüphesiz siyah pantolonlardır. Kadın erkek herkesin kombinlerini süsleyen, vazgeçemedikleri ve aynı zamanda kurtarıcı kıyafet olarak gördükleri kıyafetlerin başında gelir.

Modası hiçbir zaman geçmeyen günlük kıyafetlerden, gece şıklığına kadar her ortamda giyebileceğimiz ve her tarz kıyafetle kombinleyebileceğimiz bir kıyafettir. 

Siyahın her tonu kadınların kurtarıcısı demişken, özellikle siyah elbise, siyah pantolon, siyah ceket ve siyah ayakkabınız yoksa bir an önce mutlaka bunlardan edinmelisiniz. Takılarla ve aksesuarlarla doğru kombinlendiğinde her türlü ortama ayak uyduran bu kombin seçeneklerinden sizler için siyah pantolonu seçtik. Yaz kış hiç kalkmaz dolaplarımızdan. 

Yoksa siz de siyah pantolonu çok seviyor ama siyah pantolon ile nasıl tarz görüneceğinizi ya da nasıl kombin yapacağınızı bilmiyor musunuz?  Merak etmeyin bu yazımız sizler için.

Peki, siyah pantolon nasıl kombinlenir?

 

siyah pantolon

Tişört Kombini

İlk kombin olarak tişörtten başlayalım. Malum bahar aylarındayız havalar da ısınmaya başladı. Hatta birçok yerde insanlar yazlık kıyafetleri giymeye başladı bile. 

O zaman kombinimiz de mevsime uygun olsun. Son yıllarda en popüler pantolonlardan biri de boyfriend pantolonlardır. Eğer yoksa mutlaka siz de edin. Tabii  siyah olan başka bir jean de giyebilirsiniz, ancak boyfriend'lerin daha rahat ve yaza uygun olduğunu unutmayın derim.

Eğer bu tarz pantolonunuz varsa bir tişört ve siyah boyfriend pantolonunuzla çok şık kombinler yapabilirsiniz.

Bileğinize bağlayacağınız bir fular ile, spor bir ayakkabı ve salaş bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Spor giyinmeyi sevenler için çok güzel bir kombin bence. 😉

siyah jean kombini

Deri Ceket Kombini

Deri ceket giymeyi sevenleri de unutmadık. Sıradaki kombinimiz deri ceket ve balıkçı yaka kazak kombini olacak. Siyah deri ceket ve siyah skinny jean birleşimi gerçekten çok güzel bayanlar.

Kış aylarında da çok tarz ve şık görünebilirsiniz. Eğer kazak yerine gömlek giymek isterseniz o da çok yakışacaktır.

E demiştik ama değil mi siyah ceket ve siyah jean modası geçmeyen kombinler arasında diye. Siyah deri çantanızı da kombininize eklemeyi unutmayın. 

deri ceket siyah jean

Bluz-Jean Kombini

Ee size, siyah bir pantolon ile akşam şıklığını elde edebilirsiniz demiştik. Nasıl mı? Çok kolay şık bir bluzu siyah pantolonunuzun içine sokarak, altına giyeceğiniz bir topuklu ayakkabıyla gece şıklığını yakalayabilirsiniz. Başka bir kombin ise içine giyeceğiniz siyah bir askılı bluz ve üzerine giyeceğiniz zarif bir ceketle yapacağınız kombindir.

İnce zarif bir kolye ile de kombininize hava katabilirsiniz. Örneğin, bir akşam yemeği veya bir toplantınız varsa bu kombin sie çok yakışacak.

bluz ceket kombini

Cool Görünmek İstiyorsanız...

Cool olmak ve şık olmak her kadının isteyeceği şeylerdir. Ama bunun için çok çaba harcamanıza gerek yok. Merak etmeyin şimdi oluşturacağımız kombinle siz de çok tarz ve cool olabilirsiniz. 

Baştan aşağıya siyah bir kombin oluşturmak kolay gibi görünse de bence hiç kolay değil. Kolay olmayan ne diye düşünebilirsiniz. Kolay olmayan o parçalarla bir bütün yaratmak ve üzerinize baktığınızda hiçbir şeyin eksik ya da fazla olmaması demek aslında. Yani simsiyah bir kombinle çok şık olabileceğiniz gibi bunun tam tersi çok rüküş de olabilirsiniz. Bu yüzden dikkat edin!

Özellikle kış aylarında siyah topuklu bir bot, uzun siyah bir kaşe kaban ve siyah bir jean... Bence muhteşem bir kombin seçeneği!

kaşe kaban ve jean kombini

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 05 Temmuz 2019 Cuma ~ 05 Temmuz 2019 Cuma

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme