Sezonun En Trend 7 Oje Rengi
17 Nisan 2019 Çarşamba
0

Sezonun En Trend 7 Oje Rengi

Ağaçların çiçek açmasıyla ve havaların ısınmasıyla baharın geldiğini hissettiğimiz bu dönemde herkes sezonun moda renkleri, trendlerini merak etmeye başladı. Her yer baharı sembolize edecek bir hal aldı. Sade kıyafetle de değil, bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, ojeler bile baharın tonlarını aldı.

Biz kadınlar için bakımlı eller ve ojeler her şeyin önünde gelir. Hatta tüm makyaj malzemelerinin bile önünde yer alır. Hemen hemen her gün üşenmeden kıyafetimize uydurabilmek için ojelerimizi siler tekrar süreriz. Haftalık bakımlar yaparız.

Elimizde ojenin çeşit çeşit tonu olmasına rağmen, her sezon trend olan renkler ararız. İşte biz de oje tutkunu kadınlar için sezonun en trend oje renklerini araştırdık ve listeledik. Baharı müjdeleyen pasteller, çiçek ve doğa tonları yeni dönemin favori renklerine bugünkü yazımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

kahverengi oje

1) Toprak Tonları

Modası geçmeyen renk tonlarının başında geliyor. Yaz kış her zaman, her makyaj malzemesinde favori renk tonu olma özelliğini korumaktadır. Özellikle bu sezonda en en trend oje renkleri arasında yer alıyor.

Açıktan koyuya toprak tonlarının her tonunu tonunu bulabilirsiniz.

mercan rengi oje

2) Sezonun Rengi Mercan

Mercan rengi için yılın rengi oldu dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Özellikle havaların ısınmasıyla da her alanda karşımıza çıkmaya başladı.

Ojeden, ruja, far tonlarına kadar makyaj ürünlerinin her alanında yer alıyor. 

nude oje

3) Nude Tonları

Zerafetin rengi nude tonlar! Eğer oje renginiz dikkat çekmesin, sade, zarif ve şık bir görüntü olsun istiyorsanız o zaman size önereceğimiz sezonun en trend rengi nude tonlardır.

Nude öyle bir ton ki ne saati ne de mekanı var. Her ortam için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ton. 

sarı oje

4) Güneş Sarısı

Bahar ve güneşin eşsiz uyumu bu kez ellerinizde olacak! Elleriniz güneş sarısıyla artık ışıl ışıl olacak. 

pembe oje

5) Tatlı Pembe

Bahara en yakışan tonlardan ve isimlerden biri sanırım. Size de eski yazları hatırlatmıyor mu tatlı pembe? 😉

jean rengi oje

6) Kot Rengi

En alışık olmadığımız renk sanırım jean rengi. Ancak bu sezon çok ilgi görmeye başladı. Özellikle hem şık hem de spor tarzı sevenler için siyah, gri, koyu mavi gibi tonlar oldukça ilgi çekici olabiliyor. Kışın siyah tercih edilirken, bahar sezonunda mavi ve tonları ilgi görüyor. Eğer siz de koyu tırnaklardan vazgeçemiyorsanız sezonun rengi jean mavisini mutlaka deneyin.

bronz rengi

7) Güneşin Kavurucu Etkisi Bronz

Güneşin kavurucu etkisi bu kez tırnaklarınıza yansıyor. Bronz yaz mevisimiyle bütünleşmiş harika bir ton.

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Nisan 2019 Çarşamba ~ 17 Nisan 2019 Çarşamba

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme