Sezonun En Pratik Trendi: Sırt Çantaları
17 Ekim 2020 Cumartesi
0

Sezonun En Pratik Trendi: Sırt Çantaları

Aslında kadınlar için çanta, çok gerekli ve vazgeçilmez bir aksesuardır. Bu nedenle kadınlar çanta kullanımına çok önem verirler. Ancak her geçen gün kadınların sosyal yaşamda varlığının artmasıyla birlikte, süslü ama bir o kadarda kullanışsız çantaları yerini daha işlevsel olanına bırakıyor. Bitmeyen toplantılar, yetişilmesi gereken iş yeri, koşturmacalı bir hayatın gereği olarak sırt çantaları tasarlanıyor. 

Bilgisayardan yüklü dosyalara, topuklu ayakkabılardan makyaj çantanıza kadar her eşyanızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz büyük boy sırt çantaları şehir hayatını kolaylaştırıyor. Hele bir de anneyseniz içinde taşımanız gereken onlarca malzemeyi saymıyorum bile. Elbette büyük kol çantaları da var o koşturmacanın içinde sırta takılan çanta daha kullanışlı ve daha pratik oluyor.

İşte tam da bu yüzden ne iyi etmişlerde üretmişler şu sırt çantalarını diyesimiz geliyor. Merak etmeyin her kıyafetle kombinleyebileceğiniz sırt çantaları mevcut. Özellikle spor ve rahat modelleri tercih ediyorsanız bu çantalar tam sizlik! Üstelik dünyaca ünlü birçok modacının da defilelerini bir hayli süsledi bu yıl. 

sırt çantası

Okul Yıllarınıza Geri Dönün

Okul hayatını yaşayıpta sırt çantası kullanmayanınız yoktur herhalde. En yaramaz, en haylaz, yanında kitap taşımayan erkek öğrenciler bile okul hayatlarının bir döneminde mutlaka çanta taşımışlardır. Yoksa o koca koca kitaplar, o kitapların yardımcı kitapları, defterler nasıl taşınırdı? 

Yaş ilerledikçe sırt çantalarını beğenmeyiz ve yandan takabileceğimiz daha küçük boyutlarda çantalar kullanırız. Tabii kitap ve defterleri çantadan çok kolumuz taşır.  O dönem o çantaların kıymetini pek anlamasak da yaş ilerleyince ve yaşam şartları ağırlaştıkça çok iyi anlıyoruz o çantaların kıymetini. Neyse ki tekrar tasarlandı da hem moda oldu hem de işimizi kolaylaştı. 

Sırt çantalarıyla, iş hayatının yoğunluğuna ve omuzlarımızdaki yüke rağmen daha kim tutar bizi!

Sırt Çantanızla Daha Genç ve Daha Havalı Görünebilirsiniz

Hep klasik tarz nereye kadar! Arada insanın da rahatlamaya fresh görüntü oluşturmaya ihtiyacı oluyor. Hem iş hayatı, hem ev, koşturma içinde arada dinlenmek bizim de hakkımız bence, Bence arada spor kıyafetler de giymeliyiz ve sırt çantaları takmalıyız. Bu şekilde daha genç, daha havalı görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Tasarımcılar öyle güzel, öyle tarz sırt çantaları tasarlamışlar ki insan almadan edemiyor zaten. 

deri sırt çantası

En Önemlisi Moda!

Malum biz kadınlar ne kadar rahat olursa olsun moda olmasa bir aksesuarı veya kıyafeti asla giymeyiz. Moda tutkumuz çok büyük maalesef. Bu yüzden moda olması diğer tüm özelliklerin ötesinde olması için yeterli bir sebep. Ayrıca bayan el çantalarına da bakabilirsiniz.

Zaten sık sık yeni modelleri tasarlanan sırt çantaları bu sezonda en trend çantalar arasında yerini aldı. Eminim uzun bir süre de etkisi kolay kolay geçmeyecek. 

Ebru Ocak
Ebru Ocak seninolsun.com'da moda, stil ve giyim gibi alanlarda yazı yazmaktadır.

Yayınlanma: 17 Ekim 2020 Cumartesi ~ 17 Ekim 2020 Cumartesi

Bu blog yazısı için henüz yorum yapılmamış.
Yorum yazın
Değerlendirme